Additional information
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 60 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HUAWEI |
| Тип на свързване | Three phase |
| Ефективност | 99.03% max. efficiency |
| Мощност, W | 175000 |
| Вх.напрежение, V | 1500 |
| Изх. мощност, W | 185000 |
| Изх. мощност, VA | 185000 |
| Изх.напрежение, V | Nominal Output Voltage: 800 V, 3W + PE |
| Честота, Hz | Rated AC grid frequency: 50 Hz / 60 Hz |
| Изх. ток, A | C, 115.5 A @50°, C, 121.3 A @45°, C, Max. Output Current: 134.9 A, Nominal Output Current: 126.3 A @40° |
| Индикатори | LED indicators |
| Тип на охлаждане | Smart Air Cooling |
| Работна температура | -25°, C (-13°, C ~ 60°, F ~ 140°, F) |
| Интерфейс | RS485, MBUS, USB, WLAN + APP |
| Цвят | White |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 1035 x 700 x 365 mm |
| Тегло, kg | 84 kg |



















