Additional information
| Weight | 1.51 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42.5 × 20.3 × 12 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Toner Cartridge for LBP-5300 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | Up to 6000 pages |
| Weight | 1.51 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42.5 × 20.3 × 12 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Toner Cartridge for LBP-5300 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | Up to 6000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.