Additional information
| Weight | 1.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 19.2 × 12.2 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | За FAX-L800/L900 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 4000 pages |
| Weight | 1.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 19.2 × 12.2 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | За FAX-L800/L900 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 4000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.