Additional information
| Weight | 0.53 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 45 × 6.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | NP-6521/6016/6621 analog copiers |
| Цвят | Black |
| Брой копия | 2x 3 800 copies |
| Weight | 0.53 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 45 × 6.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | NP-6521/6016/6621 analog copiers |
| Цвят | Black |
| Брой копия | 2x 3 800 copies |
Reviews
There are no reviews yet.