Additional information
| Weight | 12.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 20 × 66 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на път |
| Производител | LENOVO |
| Серия | ThinkCentre Neo |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Процесор | Intel Core i3-1215U 3.30 GHz, 10 MB cache |
| Чипсет | Intel SoC Platform |
| Памет, GB | 8 |
| Памет, слотове | up to 16GB, 2 SO-DIMM slots |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256 |
| Монитор | 27" (68.58 cm) FHD (1920×1080) IPS 250nits Anti-glare |
| Web камера, MP | 5MP Camera |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | 3Wx2, High Definition (HD) Audio, Realtek ALC256 codec |
| Мрежа | Integrated 100/1000M, Intel AX201, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| Paralel порт | – |
| Serial порт | – |
| M.2 слот | 2 M.2 slots (one for WLAN, one for SSD) |
| USB порт | 4 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | – |
| DVI конектор | – |
| VGA конектор | – |
| S/PDIF конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Аксесоари в комплекта | USB Calliope Keyboard Black, Bulgarian, USB Calliope Mouse, Black |
| Windows OS | yes |
| Кутия | All-in-One |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 61.3 x 20.8 x 47.4 cm |
| Цвят | Black |


















