Additional information
| Weight | 2.2295 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40.005 × 16.2052 × 30.0228 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark T620 / T620dn / T620in / T620n / T622 / T622dn / T622in / T622n / X620e |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | 10 000 pages |














Reviews
There are no reviews yet.