Additional information
| Weight | 0.93 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36.5 × 12 × 12.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon i-SENSYS LBP650 Series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 6300 pages |
| Weight | 0.93 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36.5 × 12 × 12.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon i-SENSYS LBP650 Series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 6300 pages |
Reviews
There are no reviews yet.