Additional information
| Weight | 0.89 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36.5 × 11 × 12.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon i-SENSYS LBP650 Series |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | Up to 5000 pages |
| Weight | 0.89 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36.5 × 11 × 12.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon i-SENSYS LBP650 Series |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | Up to 5000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.