Additional information
| Weight | 0.81 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 10 × 12.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon i-SENSYS LBP650 Series |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | up to 2300 pages |
| Weight | 0.81 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 10 × 12.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon i-SENSYS LBP650 Series |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | up to 2300 pages |
Reviews
There are no reviews yet.