Additional information
| Weight | 0.4536 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 28 × 11.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Xerox Versalink C7000 series |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 21200 pages |
| Weight | 0.4536 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 28 × 11.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Xerox Versalink C7000 series |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 21200 pages |
Reviews
There are no reviews yet.