Additional information
| Weight | 4.9896 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 25.5 × 37 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 7500 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 100000 pages |
| Weight | 4.9896 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 25.5 × 37 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 7500 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 100000 pages |