Additional information
| Weight | 2.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 21 × 21 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 5645/5655/5665/5675/5687 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 200000 pages |
857.90лв. / 438.64€
Наличност: с поръчка
| Weight | 2.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 21 × 21 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 5645/5655/5665/5675/5687 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 200000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.