Additional information
| Weight | 2.268 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 19 × 19 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 5500/5550 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 60000 pages |
991.80лв. / 507.10€
Наличност: с поръчка
| Weight | 2.268 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 19 × 19 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 5500/5550 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 60000 pages |