Additional information
| Weight | 3.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 23 × 19.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | XEROX AltaLink B8065/B8075/B8090 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | Up to 100 000 pages |
| Weight | 3.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 23 × 19.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | XEROX AltaLink B8065/B8075/B8090 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | Up to 100 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.