Additional information
| Weight | 0.4536 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 13.5 × 4.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | ColorQube 8900 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 18 000 pages |
337.70лв. / 172.66€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.4536 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 13.5 × 4.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | ColorQube 8900 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 18 000 pages |