Additional information
| Weight | 0.4536 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 13.5 × 4.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | ColorQube 8900 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | 16 900 pages |
347.63лв. / 177.74€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.4536 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 13.5 × 4.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | ColorQube 8900 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | 16 900 pages |