Additional information
| Weight | 0.4536 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 16 × 4 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 8860/8860MFP |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 14 000 copies @ 5% coverage |
641.27лв. / 327.88€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.4536 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 16 × 4 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 8860/8860MFP |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 14 000 copies @ 5% coverage |