Additional information
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45.5 × 9 × 9 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | VersaLink C8000/C9000 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 12 600 pages |
363.60лв. / 185.90€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45.5 × 9 × 9 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | VersaLink C8000/C9000 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 12 600 pages |
Reviews
There are no reviews yet.