Additional information
| Weight | 2.0412 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 9.5 × 8 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Xerox Versalink C7020/C7025/C7030 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 16 500 pages |
371.84лв. / 190.12€
Наличност: на склад
| Weight | 2.0412 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 9.5 × 8 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Xerox Versalink C7020/C7025/C7030 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 16 500 pages |
Reviews
There are no reviews yet.