Additional information
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 10 × 9 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Xerox Versalink C7020/C7025/C7030 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 23600 pages |
234.85лв. / 120.08€
Наличност: на път
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 10 × 9 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Xerox Versalink C7020/C7025/C7030 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 23600 pages |
Reviews
There are no reviews yet.