Additional information
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 6.5 × 6 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | WorkCentre 6515/Phaser 6510 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 4300 pages |
366.34лв. / 187.31€
Наличност: на склад
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 6.5 × 6 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | WorkCentre 6515/Phaser 6510 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 4300 pages |