Additional information
| Weight | 0.2948 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 11 × 5.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 6655 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 12000 pages |
473.70лв. / 242.20€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.2948 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 11 × 5.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 6655 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 12000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.