Additional information
| Weight | 1.41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33.3 × 26.9 × 16 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 3320 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 5000 pages |
313.30лв. / 160.19€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33.3 × 26.9 × 16 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 3320 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 5000 pages |