Additional information
| Weight | 0.136 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.38 × 8.38 × 5.59 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 3010, Phaser 3040B, WorkCentre 3045 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 1000 pages |
79.69лв. / 40.75€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.136 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.38 × 8.38 × 5.59 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 3010, Phaser 3040B, WorkCentre 3045 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 1000 pages |