Additional information
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 33 × 11 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 6700 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 18000 pages |
651.71лв. / 333.22€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 33 × 11 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 6700 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 18000 pages |