Additional information
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 10.5 × 10.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Phaser™ 6121MFP |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 2500 pages |
242.13лв. / 123.80€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 10.5 × 10.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Phaser™ 6121MFP |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 2500 pages |
Reviews
There are no reviews yet.