Additional information
| Weight | 0.636 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 10 × 11 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Phaser 6121MFP |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | Up to 1500 pages |
308.61лв. / 157.79€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.636 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 10 × 11 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Phaser 6121MFP |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | Up to 1500 pages |
Reviews
There are no reviews yet.