Additional information
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 23.5 × 14 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Xerox Phaser 3300MFP/X 4-in-1 |
| Цвят | Black |
| Брой копия | 8 000 |
424.17лв. / 216.87€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 23.5 × 14 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Xerox Phaser 3300MFP/X 4-in-1 |
| Цвят | Black |
| Брой копия | 8 000 |
Reviews
There are no reviews yet.