Additional information
| Weight | 1.678 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43.5 × 17 × 28.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 4260 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 25000 pages |
500.45лв. / 255.88€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.678 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43.5 × 17 × 28.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 4260 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 25000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.