Additional information
| Weight | 1.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 36 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 6280 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 5900 pages |
529.78лв. / 270.87€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 36 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 6280 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 5900 pages |