Additional information
| Weight | 1.5876 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 12 × 30 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 3250 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 3500 pages |
321.82лв. / 164.54€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.5876 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 12 × 30 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 3250 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 3500 pages |