Additional information
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 3 × 10 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Pixma Pro9500 and pro9500 Mark II |
| Цвят | Green |
| Брой страници | Up to 635 10 x 15cm photos |
| Обем, ml | 15ml |














Reviews
There are no reviews yet.