Additional information
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.8 × 3 × 10 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | iX7000, Pixma MX7600, Pro9500 and pro9500 Mark II |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | 930 pages |
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.8 × 3 × 10 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | iX7000, Pixma MX7600, Pro9500 and pro9500 Mark II |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | 930 pages |
Reviews
There are no reviews yet.