Additional information
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 25 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | XEROX |
| Скенер, тип | ADF Scanner |
| Медия, тип | Paper, plastic ID cards, photos |
| Медия, размер | A4 |
| Медия, g/m2 | 27 – 413 g/m2 |
| Скенер скорост черно, стр./мин | 90 |
| Скенер скорост цветно, стр./мин | 75 |
| Скенер резолюция | 600×600 |
| Дълбочина на цвета при сканиране | 24-bit Color |
| Нива на сивота | 8-bit grayscale, 1-bit black &, white |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | CIS, Image Enhancement Technology: Visioneer Acuity, Light Source: LED instant on, Ultrasonic Double Feed Detection |
| Листоподаващо устройство | yes |
| Двустранно сканиране | DADF |
| Капацитет за хартия | 100 sheets (75 – 90 g/m2 paper), ADF document size: 51 x 51 mm to 241 x 6096 mm |
| Адаптер за негативи | – |
| Интерфейс | USB 3.1 Gen.1 |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Безжична мрежа | – |
| Натоварване, стр./месец | 450000 |
| OCR софтуер | yes |
| Софтуер | Additioal software: ABBYY FineReader 15 Standard OCR/PDF Software, Visioneer OneTouch, Acuity, Capture SE, DriverPLUS, Organizer AI |
| Съвместими операционни системи | Windows 11, 10, 8, 7 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 316 x 191 x 188 |
| Цвят | White-Black |



















