Additional information
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 20 cm |
| Производител | CITIZEN |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Технология на печат | Direct Thermal |
| Принтер резолюция, dpi | 203×203 |
| Мах. скорост на печат, мм/сек | 150 |
| Мах. ширина на етикета, mm | 12.5 to 118 mm |
| Мах. ширина на печата, mm | 104 mm |
| Мах. дължина на етикета, m | 0.81 m |
| Автоматичен нож | Guillotine type |
| Интерфейс | Dual Interface Serial (RS-232C), full speed), USB (version 2.0 |
| Други | 16×2 LCD with 2-colour backlight and sophisticated menu configuration system; 16MB RAM; Size: 206 x 149 x 150mm, 2.68 Kg, Media Sensor: Fully adjustable gap, notch and reflective black mark; Control panel: 4 buttons |



























Reviews
There are no reviews yet.