Additional information
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.9 × 1.9 × 11.7 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | CANON |
| Размер | 10 x 15 cm |
| Тегло, g/m2 | Different weight |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 1×10 + 2×5 sheets |
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.9 × 1.9 × 11.7 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | CANON |
| Размер | 10 x 15 cm |
| Тегло, g/m2 | Different weight |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 1×10 + 2×5 sheets |