Additional information
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 3 × 10 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon PIXMA Printers |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 360 pages, based on 5% coverage |
| Други | – |
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 3 × 10 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon PIXMA Printers |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 360 pages, based on 5% coverage |
| Други | – |
Reviews
There are no reviews yet.