Additional information
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.8 × 3 × 10 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon PIXMA Pro9000, Pro9000 Mark II |
| Цвят | Red |
| Брой страници | Up to 420 pages @ 5% average coverage |
| Обем, ml | 13ml |














Reviews
There are no reviews yet.