Additional information
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 3 × 10 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | For use with: PIXMA iP4200, iP4300, iP4500, iP5200, iP5200R, iP5300, iP6600D, iP6700D, MP500, MP530, MP600, MP600R, MP610, MP800, MP800R, MP810, MP830, MP960, MP970, MX850, Pro9000, Pro9000 Mark II |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | Up to 420 pages at 5% coverage |
| Обем, ml | 14ml |















Reviews
There are no reviews yet.