Additional information
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 5.4 × 8.4 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | iP1200/1300/1600/1700/1880/1980/2200/2580/2680 MP145/150/160/170/180/198/228/450/460/476 MX308/318 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | – |
| Обем, ml | 16 ml |













Reviews
There are no reviews yet.