Additional information
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.3 × 9 × 5.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon imagePROGRAF PRO-1000 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | 680 photos (4×6" PT-101), 97 photos (A2 PT-101) |
| Обем, ml | 80ml |














Reviews
There are no reviews yet.