Additional information
| Weight | 2.518 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 19 × 53 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | IRC2880/3380 series |
| Цвят | Yellow |
| Брой копия | 53 000 |
| Weight | 2.518 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 19 × 53 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | IRC2880/3380 series |
| Цвят | Yellow |
| Брой копия | 53 000 |
Reviews
There are no reviews yet.