Additional information
| Weight | 1.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 23 × 10.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon i-SENSYS LBP312x |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 10 000 pages (based ISO/IEC 19798) |
| Weight | 1.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 23 × 10.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon i-SENSYS LBP312x |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 10 000 pages (based ISO/IEC 19798) |
Reviews
There are no reviews yet.