Additional information
| Weight | 0.83 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 36 × 24 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | IR1018/1022 series |
| Цвят | N/A |
| Брой копия | 26 900 |
245.86лв. / 125.71€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.83 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 36 × 24 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | IR1018/1022 series |
| Цвят | N/A |
| Брой копия | 26 900 |
Reviews
There are no reviews yet.