Additional information
| Weight | 2.46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 30 × 19.4 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon LBP352x, LBP351x |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 11000 pages |
| Weight | 2.46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 30 × 19.4 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon LBP352x, LBP351x |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 11000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.