Additional information
| Weight | 1.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 56 × 18 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | For use in iRC4580i / iRC4080i |
| Цвят | Black |
| Брой копия | 26.000 pages @ 5% coverage |
| Weight | 1.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 56 × 18 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | For use in iRC4580i / iRC4080i |
| Цвят | Black |
| Брой копия | 26.000 pages @ 5% coverage |
Reviews
There are no reviews yet.