Additional information
| Weight | 6.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 55 × 32 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox C310/C315 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | Up to 125 000 pages |
| Weight | 6.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 55 × 32 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox C310/C315 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | Up to 125 000 pages |