Additional information
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 47 × 14 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox C310/C315 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 25 000 pages |
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 47 × 14 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox C310/C315 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 25 000 pages |