Additional information
| Weight | 1.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 24 × 12 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox B225/B230/B235 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 12 000 pages |
137.05лв. / 70.07€
Наличност: на път
| Weight | 1.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 24 × 12 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox B225/B230/B235 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 12 000 pages |