Additional information
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 14 × 13.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Color 550/560, Color C60/C70 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 85000 pages |
546.18лв. / 279.26€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 14 × 13.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Color 550/560, Color C60/C70 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 85000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.